Naše další projekty

EnviWeb.cz
ZmapujTo.cz - mapování černých skládek
Ekologove.cz
EnviMarket.cz
stat
Přeskočit navigaci

Nabídka výrobků v kategorii Solární panely
Položek celkem: 14

EnergyPanel

Ilustrační obrázek

EnergyPanel

 To byste měli vidět !!!

Naprosto očesaný solární panel s neuvěřitelným výkonem. Panel nemá sklo - odráželo paprsky, nemá izolaci - beztak teplo unikalo, nemá ani vanu - panel byl těžký.

Teplo z panelu odčerpáváme silou, proto je studený a nepotřebuje tepelnou izolaci. Teplo teče z okolí do něj. Proto potřebuje vhodnou termodynamickou jednotku která pracuje na principu teplného čerpadla - dodává se jako celek.

Jeden EnergyPanel stačí přes malé rozměry a nízkou hmotnost na ohřev 300 l vody na 55°C za jaždého počasí, po 335 dnů v roce.

To fakt nedokáže žádný jiný kolektor !!!

Cena na dotaz Výrobek dodává firma:Bednář Jaromír
Detail výrobku »»
 To byste měli vidět !!! Naprosto očesaný solární panel s neuvěřitelným výkonem. Panel nemá sklo - odráželo paprsk...
Cena na dotaz
Detail výrobku »»

Fotovoltaický ostrovní systém 100W

Ilustrační obrázek

Fotovoltaický ostrovní systém 100W

Ostrovní systém na chaty a místa bez elektrické energie. Zajistí elektřinu i ve dnech, kdy Slunce nesvítí, díky amorfním fotovoltaickým článkům Schott solar.

Výkon systému 100Wp

Ceny od 13.645,-Kč s DPH Výrobek dodává firma:SVP solar, s.r.o.
Detail výrobku »»
Ostrovní systém na chaty a místa bez elektrické energie. Zajistí elektřinu i ve dnech, kdy Slunce nesvítí, díky amorfní...
Ceny od 13.645,-Kč s DPH
Detail výrobku »»

Heliostar TS330

Ilustrační obrázek

Heliostar TS330

Základem plochých zasklených kolektorů (Heliostar TS300 a TS330) je vana v podobě celistvého výlisku z nekorodujícího Al-Mg, do této nádoby je uložena minerální plsť a měděný trubkový meandr, ve kterém v průběhu provozu kolektoru proudí nemrznoucí směs, která je průtokem ohřívána. Přeměnu slunečního záření na teplo zajišťuje absorbér, což jsou tepelně vodivé desky nalisované na trubkovém meandru. Na svrchní straně absorbéru je nanesena tenká černá vysoce selektivní konverzní vrstva (AlOx – oxid hlinitý pigmentovaný koloidním niklem), která zajišťuje pohlcování záření do absorpční plochy a jeho maximální přeměnu na teplo a zároveň zabraňuje zpětnému vyzařování energie do okolního prostoru a tedy tepelným ztrátám. Nejsvrchnější vrstva kolektoru je speciální ochranné kalené solární sklo, které má výborné propustné vlastnosti a zároveň chrání vnitřek kolektoru před povětrnostními vlivy. Všechny části kolektoru jsou nerozebíratelně zalisovány do zasklívacího rámu z nekorodujících hliníkových profilů.

Ploché kolektory Heliostar TS300 a TS330 od slovenského výrobce Thermosolar ze Žiaru nad Hronom jsou vybaveny vysoce selektivní vrstvou, která zajišťuje sluneční absorbivitu 94% a emisivitu 17%, celková účinnost těchto kolektorů je okolo 80%. Roční energetický zisk z jednoho kolektoru o rozměrech 2040mm x 1040mm dosahuje hodnot okolo 930kWh/rok. Jeden kolektor je při dobrých slunečních podmínkách schopný ohřát 100 litrů vody na teplotu až 65°C.

Kolektory se pomocí přírub nebo pájecích měděných trubkových vývodů paralelně spojují do řad, ve vertikálním provedení (na výšku) maximálně po 10 kolektorech za sebou, v horizontálním provedení maximálně 5 kolektorů za sebou. Sluneční kolektory jsou dimenzovány pro celoroční provoz, všechny součásti systému jsou schopné pracovat při venkovních teplotách -32°C až 40°C.

Kolektory jsou tepelně zaizolovaným potrubím spojené s dalšími součástmi systému v tzv. primárním okruhu. Konfigurace systému se liší dle účelu, pro který jsou kolektory montovány, kolektory nám mohou ušetřit náklady na energii při přípravě TUV, přitápění v objektu, temperování bazénové vody, případně libovolné kombinace těchto využití. V primárním okruhu koluje díky oběhovému čerpadlu teplonosná kapalina - nemrznoucí směs, která je průchodem kolektory ohřívána a průchodem výměníkem v bojleru nebo akumulační nádrži předává teplo pro další využití, případně přes výměník ohřívá bazénovou vodu. Všechny části solárního systému, které nemusí být na střeše se umisťují do kotelny, resp. technologické místnosti, kde je umístěna akumulační nádrž (bojler), oběhové čerpadlo, expanzní nádoba, teploměry, zpětná klapka elektronická regulace atd. Spínání oběhového čerpadla solárního systému je řízeno dvoučidlovou elektronickou regulační jednotkou, která vyhodnocuje rozdíl teplot v zásobníku TUV a na kolektorech. Pokud je na kolektorech teplota vyšší než v zásobníku TUV, uvede do chodu oběhové čerpadlo a při poklesu teplotního rozdílu čerpadlo odstaví. Celý systém pracuje automaticky a vyžaduje pouze občasnou kontrolu stavu elektroniky a tlaku v kolektorovém okruhu.

Umístění kolektorů je možné jak na plochou tak na šikmou střechu, na fasádu nebo na volný terén. Kolektory je možné instalovat nad střešní krytinu nebo integrovat do střešní krytiny, výrobce kolektorů dodává montážní prvky a podpůrné konstrukce pro všechny možnosti instalace a pro všechny druhy krytin. Kolektory je nejvýhodnější orientovat jižním směrem, při odchylkách mezi jiho-východem a jiho-západem jsou ztráty na vyrobené energii do 5%. Sklon kolektorů je možné přizpůsobit dle provozu systému nebo dle technických možností v místě instalace, při celoročním provozu je nejvýhodnější sklon 45°, ztráta ve výkonu kolektoru činí 10% u vodorovného a přibližně 30% u svislého umístění.
Využití

Ploché kolektory lze využít u všech druhů systémů, jak na přípravu TUV, přitápění, tak i na temperování bazénů, případně na různých kombinacích (TUV přitápění, přitápění bazén atp.). Kolektory lze instalovat na jižní střechu, fasádu nebo na terén, na všechny druhy střešních krytin.
Design kolektorů

Na vzhledovou stránku kolektorů klade výrobce velký důraz, standardně jsou dodávány v tmavých odstínech zasklívacího rámu, v případě požadavku je možné na objednávku vyrobit i zasklívací rám v barvě přírodního hliníku.
Životnost kolektorů a záruční doba

Výrobce plochých kolektorů garantuje životnost 25 let, vzhledem k dlouhé tradici výroby jsou však registrovány instalace, které fungovaly přes 30 let. Standardní záruční doba na tyto kolektory je 12 let. Kolektory jsou dimenzovány tak, aby fungovaly i při velkých mrazech. Klidová teplota během letních měsíců může dosáhnout až 170°C, i tak vysokou teplotu tyto kolektory bez úhony zvládnou.

Cena na dotaz Výrobek dodává firma:ENVI, s.r.o.
Detail výrobku »»
Základem plochých zasklených kolektorů (Heliostar TS300 a TS330) je vana v podobě celistvého výlisku z nekorodujícího Al...
Cena na dotaz
Detail výrobku »»

Heliostar TS400V

Ilustrační obrázek

Heliostar TS400V

Základem plochých vakuových kolektorů (Heliostar TS400V) je vana v podobě celistvého výlisku z nekorodujícího Al-Mg, vzhledem k izolačním schopnostem vakua se do těchto kolektorů nedává minerální plsť. Dále je uvnitř kolektoru měděný trubkový meandr, ve kterém v průběhu provozu kolektoru proudí nemrznoucí směs, která je průtokem ohřívána. Přeměnu slunečního záření na teplo zajišťuje absorbér, což jsou tepelně vodivé desky nalisované na trubkovém meandru. Na svrchní straně absorbéru je nanesena tenká černá vysoce selektivní konverzní vrstva (AlOx – oxid hlinitý pigmentovaný koloidním niklem), která zajišťuje pohlcování záření do absorpční plochy, jeho maximální přeměnu na teplo a zároveň zabraňuje zpětnému vyzařování energie do okolního prostoru a tedy tepelným ztrátám. Nejsvrchnější vrstva kolektoru je speciální ochranné kalené solární sklo, které má výborné propustné vlastnosti, chrání vnitřek kolektoru před povětrnostními vlivy a funguje jako tepelná izolace proti únikům tepla z kolektoru. Všechny části kolektoru jsou nerozebíratelně zalisovány do zasklívacího rámu z nekorodujících hliníkových profilů. Kolektory se po instalaci na střechu vyvakuují tak, aby byly zaručeny jejich tepelněizolační vlastnosti a účinnost.

Ploché vakuové kolektory Heliostar TS400V od slovenského výrobce Thermosolar ze Žiaru nad Hronom jsou vybaveny vysoce selektivní vrstvou, která zajišťuje sluneční absorbivitu 94% a emisivitu 16%, celková účinnost těchto kolektorů je okolo 80%. Roční energetický zisk z jednoho kolektoru o rozměrech 2040mm x 1040mm dosahuje hodnot okolo 1200kWh/rok, což je přibližně o 300kWh/rok více než u nevakuových kolektorů. Jeden kolektor je při dobrých slunečních podmínkách schopný vodu v zásobníku na teplotu dosahující až 100°C.

Vakuové ploché kolektory se pomocí přírub paralelně spojují do řad ve vertikální poloze, maximálně po 10 kusech. Sluneční kolektory jsou dimenzovány pro celoroční provoz, všechny součásti systému jsou schopné pracovat při venkovních teplotách -32°C až 40°C. Klidová teplota tohoto vakuového kolektoru při optimálních podmínkách může dosáhnout až 219°C.

Kolektory jsou tepelně zaizolovaným potrubím spojené s dalšími součástmi systému v tzv. primárním okruhu. Konfigurace systému se liší dle účelu, pro který jsou kolektory montovány, kolektory nám mohou ušetřit náklady na energii při přípravě TUV, přitápění v objektu, temperování bazénové vody, případně libovolné kombinace těchto využití, vakuové kolektory jsou nasazovány výhradně tam, kde je potřeba vyšší teplota připravované vody (nad 80°C), případně tam, kde je potřeba zvýšit výrobu tepla i při počasí při nízkých intenzitách slunečního záření. V primárním okruhu koluje díky oběhovému čerpadlu teplonosná kapalina - nemrznoucí směs, která je průchodem kolektory ohřívána a průchodem výměníkem v bojleru nebo akumulační nádrži předává teplo pro další využití, případně přes deskový výměník ohřívá bazénovou vodu. Všechny části solárního systému, které nemusí být na střeše se umisťují do kotelny, resp. strojovny, kde je umístěna akumulační nádrž (bojler), oběhové čerpadlo, expanzní nádoba, teploměry, zpětná klapka elektronická regulace, ukazatel úrovně vakua atd. Spínání oběhového čerpadla solárního systému je řízeno dvoučidlovou elektronickou regulační jednotkou, která vyhodnocuje rozdíl teplot v zásobníku TUV a na kolektorech. Pokud je na kolektorech teplota vyšší než v zásobníku TUV, uvede do chodu oběhové čerpadlo a při poklesu teplotního rozdílu čerpadlo odstaví. Celý systém pracuje automaticky a vyžaduje pouze občasnou kontrolu stavu elektroniky a tlaku v kolektorovém okruhu.

Umístění kolektorů je možné jak na plochou tak na šikmou střechu, na fasádu nebo na volný terén. Kolektory je možné instalovat nad střešní krytinu nebo integrovat do střešní krytiny, výrobce kolektorů dodává montážní prvky a podpůrné konstrukce pro všechny možnosti instalace a pro všechny druhy krytin. Kolektory je nejvýhodnější orientovat jižním směrem, při odchylkách mezi jiho-východem a jiho-západem jsou ztráty na vyrobené energii do 5%. Sklon kolektorů je možné přizpůsobit dle provozu systému nebo dle technických možností v místě instalace, při celoročním provozu je nejvýhodnější sklon 45°, ztráta ve výkonu kolektoru činí 10% u vodorovného a přibližně 30% u svislého umístění.
Využití vakuových kolektorů

Vakuové kolektory se využívají v případech, kdy je potřeba připravovat vodu v zásobníku na vyšší teplotu (nad 80°C), tedy například v průmyslových provozech. Vakuové kolektory jsou také účinnější při počasí s nižší intenzitou slunečního záření, například v zimních měsících, jsou proto velmi vhodné pro přitápěcí systémy. Vakuové kolektory lze instalovat na jižní střechu, fasádu nebo na terén, na všechny druhy střešních krytin.
Vakuum v průběhu životnosti kolektoru

Kolektory se vyvakuovávají po nainstalování na místo a po zapojení do primárního okruhu. Při samotném vyvakuování se provádějí zkoušky těsnosti a úniků, případně problémy je možné řešit na místě. Do kolektorů difuzně pronikají molekuly vzduchu a úroveň vakua se během let snižuje. Součástí systému je ukazatel úrovně vakua, které když klesne pod určitou úroveň, je nutné vakuum servisním zásahem obnovit.
Cena vakuových kolektorů

Vakuové kolektory dosahují vyšších účinností při zhoršených podmínkách, lze díky nim dosahovat vyšších teplot vody v akumulační nádrži. Za tento komfort je však nutné zaplatit daň v podobě přibližně dvojnásobné ceny oproti nevakukovaným kolektorům. Zbytek primárního okruhu solárního systému je obdobný a za obdobnou cenu, jako u klasických plochých kolektorů.
Životnost kolektorů a záruční doba

Výrobce plochých kolektorů garantuje životnost 25 let, vzhledem k dlouhé tradici výroby jsou však registrovány instalace, které fungovaly přes 30 let. Standardní záruční doba na tyto kolektory je 12 let. Kolektory jsou dimenzovány tak, aby fungovaly i při velkých mrazech. Klidová teplota během letních měsíců může dosáhnout až 219°C, i tak vysokou teplotu tyto kolektory bez úhony zvládnou.

Cena na dotaz Výrobek dodává firma:ENVI, s.r.o.
Detail výrobku »»
Základem plochých vakuových kolektorů (Heliostar TS400V) je vana v podobě celistvého výlisku z nekorodujícího Al-Mg, vzh...
Cena na dotaz
Detail výrobku »»

Modulový kolektor FM

Ilustrační obrázek

Modulový kolektor FM

TiSUN nabízí modulové solární kolektory, jejichž úkol je maximálně využít sluneční záření - je optimálně vyvážen. Každý sluneční kolektor je označen kontrolní značkou SPF nebo itw a tím dává záruku energetického výkonu a extrémní doby životnosti. TiSUN modulový kolektor je speciálně vyvinutý sluneční kolektor, který může být použit jako modulový systém pro střešní vestavnou instalaci, střešní nástavbovou instalaci nebo pro umístění na volné ploše – skutečný „Allrounder“. Přednosti produktu na první pohled: – mnohostranné využití, – vhodný pro montáž u odběratele, – střešní vestavná instalace, střešní nástavbová instalace a umístění na volné ploše.

Cena na dotaz Výrobek dodává firma:APEX EURO s.r.o.
Detail výrobku »»
TiSUN nabízí modulové solární kolektory, jejichž úkol je maximálně využít sluneční záření - je optimálně vyvážen. Každý ...
Cena na dotaz
Detail výrobku »»

Solární kolektor Suntime 2,1

Ilustrační obrázek

Solární kolektor Suntime 2,1

Plochý solární kolektor využívající nejmodernější materiály, má dlouholetou životnost a vysoký energetický zisk. Je určen pro solární systémy s přirozeným nebo nuceným oběhem teplonosného média s celoročním provozem.

Ročně ušetří až 75% energie na ohřev TUV a až 40% energie na vytápění. Srdcem kolektoru SUNTIME je celoměděný pájený absorbér (jímací plocha kolektoru) s vysoceselektivním povrchem TiNOX® nebo SUNSELECT® (zaručena 95% přeměna slunečního záření na teplo a max. 5% ztráty sáláním). 

Cena na dotaz Výrobek dodává firma:TENAUR s.r.o.
Detail výrobku »»
Plochý solární kolektor využívající nejmodernější materiály, má dlouholetou životnost a vysoký energetický zisk. Je ur...
Cena na dotaz
Detail výrobku »»

Solární kolektory RSK

Ilustrační obrázek

Solární kolektory RSK

Charakteritika
kapalinové deskové solární kolektory

Funkce
výroba tepelné energie pomocí teplonosného media, medium je ohříváno v solárním kolektoru a vedením se dostává do zásobníku teplé vody, celý proces ohřívání je kontrolován pomocí řídící jednotky
solární panel je vybaven asorbérem, který je vyroben z mědi a má na svém povrchu speciální vrstvu pro zachytávání slunečního záření a jeho převod na tepelnou energii


Rozměrová řada
kód velikosti: 9/14 11/14 18/14 22/14

rozměr (mm): 940
x
1400 1140
x
1400 1960
x
1400 2360
x
1400

Návrh systému
v případě návrhu solárního systému pro daný účel použití se obraťte na naše obchodní zástupce.

Příslušenství
lemování (lemování sestav), dodávka v provedení Al, Cu, TiZn a barvách RAL
zásobník teplé vody - bojler
regulační stanice s řídící jednotkou
expanzní nádoba
potrubí
kapalina

Cena na dotaz Výrobek dodává firma:ROTO stavební elementy s.r.o.
Detail výrobku »»
Charakteritika kapalinové deskové solární kolektory Funkce výroba tepelné energie pomocí teplonosného media, medium ...
Cena na dotaz
Detail výrobku »»

Solární set Regulus pro 2 osoby

Ilustrační obrázek

Solární set Regulus pro 2 osoby

Sestava je ideální na ohřev teplé vody pro 2 osoby, vhodná pro umístění na chaty, chalupy, menší rodinné domy. Solární sestava obsahuje všechny potřebné díly solárního systému, které stačí propojit potrubím.

Solární sadu lze rozšířit naklápěcí konstrukcí, kulovým ventilem pod odvzdušňovák, topnou patronou atd.

S montáží vám velice rádi poradíme.

Ceny od 33,-Kč s DPH Výrobek dodává firma:SVP solar, s.r.o.
Detail výrobku »»
Sestava je ideální na ohřev teplé vody pro 2 osoby, vhodná pro umístění na chaty, chalupy, menší rodinné domy. Solární ...
Ceny od 33,-Kč s DPH
Detail výrobku »»

Solární sprcha Helios klasik

Ilustrační obrázek

Solární sprcha Helios klasik

Vyrobeno v ČR. Kovový výrobek, profesionální zpracování. Obsah 35l.

Legenda zkratek a typů

 •  Klasik = 2 kohoutky
 • Páková = páková baterie
 • Termo = termostatická baterie
 • Flex = pohyblivé uložení spršky
 • TD = tropický déšť
 • S = spodní přívod vody
 • V = časový stěnový ventil

Ceny od 7.937,-Kč s DPH Výrobek dodává firma:SVP solar, s.r.o.
Detail výrobku »»
Vyrobeno v ČR. Kovový výrobek, profesionální zpracování. Obsah 35l. Legenda zkratek a typů  Klasik = 2 koho...
Ceny od 7.937,-Kč s DPH
Detail výrobku »»

SOLÁRNÍ VAKUOVÝ KOLEKTOR HP-58-1800-15

Ilustrační obrázek

SOLÁRNÍ VAKUOVÝ KOLEKTOR HP-58-1800-15

 

 

SOLÁRNÍ VAKUOVÝ KOLEKTOR HP-58-1800-15
šířka x délka x výška :                                                       1320 x 2000 x 170 mm
hmotnost kolektoru :                                                                                49 kg
celková plocha :                                                                                    2,61 m2
účinná absorpční plocha :                                                                     1,21 m2
plocha apertury :                                                                                   1,43 m2
celková absorpční plocha :                                                                    1,87 m2
úhel nastavení (pracovní) :                                                     20o-70o vertikálně
doporučený průtok :                                              0,1 – 0,2 litrů/minuta/trubice
odolnost proti větru :                                                                 až do 130 km/h
odolnost proti krupobití :                                                                  do 25 mm
vnější teploty :                                                                     od –50oC do 100oC
účinnost absorpční plochy :                                                                      0,728
účinnost aperturní plochy :                                                                       0,619
koeficient a1absorpční plochy :                                                       2,51 W/m2K
koeficient a2 absorpční plochy :                                                   0,0061 W/m2K
maximální rychlost průtoku :                                              1 litr/minuta/trubice
tlakové ztráty 0 ( 1, 3, 5, 8 ) mbar                      při 80 ( 160, 240, 320, 400 ) l/hod
průměr přípojného potrubí :                                                                   22 mm
pracovní tlak :                                                                               0,6 – 0,8 Mpa
stagnační teplota :                                                                                   245oC
emisivita :                                                                      méně než 0,08 při 80oC
konstrukce a kryt potrubí :                                                       hliníková slitina
 potrubí :                                                            vysokojakostní měď ( C12200 )
tepelná izolace sběrače kolektoru :                                   vrstva minerální vlny 
těsnění :                                                                                  silikonová guma
vakuové trubice :                                    borosilikátové sklo (vakuum 5*10-3 Pa)
 
Tento kolektor  je určen k montáži na šikmou střechu, stojan na plochou střechu je třeba vyrobit. Kolektor je v České republice certifikován ve VÚPS certifikační společnost s.r.o.Praha a prošel testováním na ČVÚT Praha - certifikát i stavební technické osvědčení jsou k dispozici ke shlédnutí na webových stránkách společnosti.
 

 
 
 
 
 
 

Cena 13.684,-Kč s DPH Výrobek dodává firma:Ing.Radek Velík
Detail výrobku »»
    SOLÁRNÍ VAKUOVÝ KOLEKTOR HP-58-1800-15 šířka x délka x výška :                                                 ...
Cena 13.684,-Kč s DPH
Detail výrobku »»

SOLÁRNÍ VAKUOVÝ KOLEKTOR HP-58-1800-20

Ilustrační obrázek

SOLÁRNÍ VAKUOVÝ KOLEKTOR HP-58-1800-20

SOLÁRNÍ VAKUOVÝ KOLEKTOR HP-58-1800-20

šířka x délka x výška :                                                       1740 x 2000 x 170 mm
hmotnost kolektoru :                                                                                65 kg
celková plocha :                                                                                    3,48 m2
účinná absorpční plocha :                                                                   1,616 m2
plocha apertury :                                                                                    1,9 m2
celková absorpční plocha :                                                                     2,5 m2
úhel nastavení (pracovní) :                                                     20o-70o vertikálně
doporučený průtok :                                              0,1 – 0,2 litrů/minuta/trubice
odolnost proti větru :                                                                 až do 130 km/h
odolnost proti krupobití :                                                                  do 25 mm
vnější teploty :                                                                     od –50oC do 100oC
účinnost absorpční plochy :                                                                      0,728
účinnost aperturní plochy :                                                                       0,619
koeficient a1absorpční plochy :                                                       2,51 W/m2K
koeficient a2 absorpční plochy :                                                   0,0061 W/m2K
maximální rychlost průtoku :                                              1 litr/minuta/trubice
tlakové ztráty 0 ( 1, 3, 5, 8 ) mbar při                      80 ( 160, 240, 320, 400 ) l/hod
průměr přípojného potrubí :                                                                   22 mm
pracovní tlak :                                                                               0,6 – 0,8 Mpa
stagnační teplota :                                                                                   245oC
emisivita :                                                                      méně než 0,08 při 80oC
konstrukce a kryt potrubí :                                                       hliníková slitina
 potrubí :                                                            vysokojakostní měď ( C12200 )
tepelná izolace sběrače kolektoru :                                   vrstva minerální vlny 
těsnění :                                                                                  silikonová guma

vakuové trubice :                                    borosilikátové sklo (vakuum 5*10-3 Pa)

Tento kolektor  je určen k montáži na šikmou střechu, stojan na plochou střechu je třeba vyrobit. Kolektor je v České republice certifikován ve VÚPS certifikační společnost s.r.o.Praha a prošel testováním na ČVÚT Praha - certifikát i stavební technické osvědčení jsou k dispozici ke shlédnutí na webových stránkách společnosti.
 

 

Cena 17.849,-Kč s DPH Výrobek dodává firma:Ing.Radek Velík
Detail výrobku »»
SOLÁRNÍ VAKUOVÝ KOLEKTOR HP-58-1800-20 šířka x délka x výška :                                                       17...
Cena 17.849,-Kč s DPH
Detail výrobku »»

Teplovzdušný panel SV3 Slimline 20m2

Ilustrační obrázek

Teplovzdušný panel SV3 Slimline 20m2

 

SolarVenti SV3 SlimLine se montuje buď na zeď nebo na střechu. SV3 je vybaven stejným ventilátorem a solární buňkou jako SV2 A, liší se však rozměry.

Teplý vzduch u menších modelů nedosahuje tak vysokých teplot, aby se musely regulovat termostatem. Proto se SV3 a SV2 většinou dodává s vypínačem.

 • Větrání a odvlhčování objektů
 • Montáž na zeď i na střechu
 • Teplotní zvýšení až o 15°C
 • Průtokový objem vzduchu 20-35m3/hod

 

Ceny od 12.750,-Kč s DPH Výrobek dodává firma:SVP solar, s.r.o.
Detail výrobku »»
  SolarVenti SV3 SlimLine se montuje buď na zeď nebo na střechu. SV3 je vybaven stejným ventilátorem a solární buň...
Ceny od 12.750,-Kč s DPH
Detail výrobku »»

Ultra-tenký, ultra-ľahký Eko počítač

Ilustrační obrázek

Ultra-tenký, ultra-ľahký Eko počítač

 ---Sme jediný distribútor tohto typu Eco PC na našich trhoch--- 

Ultra-tekný 20mm, Ultra-ľahký 0,45kg ekologický univerzálny počítač, ktorý s ľahkosťou zvláda najnovšie hry a plynule prehráva FULL HD video pri iba 10% vyťažení procesora.

Zľava 130 EUR od 10.03.2010 - priama distribúcia z ČÍNY!!
Zacielené pre: náročnejších užívateľov, domácnosti, školy a firmy 

  NVIDIA ? ION ™ GeForce 9400 (Full HD, HDTV)
  Intel ? Atom ™ N330 2-Core
  1 - 4 GB DDR2 
  40 - 750 GB HDD SATA II

  Spotreba: 10-násobne nižšia iba 19 watt

  Úspora: 4 000,- Kč ročne

- 10krát rýchlejšia grafická karta a transkódovanie videa 
- schopnosť plynule prehrávať full HD video 1080p (1920 x 1080) 
- certifikácia operačných systémov Windows Vista Premium a Windows 7 

Ceny od 7.900,-Kč s DPH Výrobek dodává firma:GLOB-CHAN
Detail výrobku »»
 ---Sme jediný distribútor tohto typu Eco PC na našich trhoch---  Ultra-tekný 20mm, Ultra-ľahký 0,45kg ekol...
Ceny od 7.900,-Kč s DPH
Ekologicky šetrný výrobek
Detail výrobku »»

Vakuový trubicový teplovzdušný (vzduchový) kolektor VZ12

Ilustrační obrázek

Vakuový trubicový teplovzdušný (vzduchový) kolektor VZ12

VLASTNOSTI - VZ12 – vakuový trubicový teplovzdušný (vzduchový) kolektor

 • Ohřívané medium: vzduch
 • Způsob použití: přitápění, regenerace, temperování , vysoušení
 • Konstrukční řešení: studená i teplá komora nahoře
 • Technické informace:
 • Délka: 2100 mm
 • Šířka: 1130 mm
 • Hloubka: 150 mm
 • Plocha absorbéru: 1,01 m2
 • Plocha apertury: 1,62 m2
 • Hrubá obrysová plocha: 2,37 m2
 • Hmotnost: 42 kg
 • Typ trubice: vakuová Ø 58/1800 mm (Sydney)
 • Počet trubic: 12
 • Rozteč trubic: 90 mm
 • Ventilátor: 12V DC/9W – 40 až 150 m3/h
 • Tepelný výkon: 650 – 800 W při intenzitě 1000 W/m2
 • Účinnost: 65 - 80 % (dle průtoku vzduchu)
 • Výstup vzduchu: zděř – průměr 125 mm
 • Způsoby montáže: na fasádu, na střechu

Způsob napájení ventilátoru (varianty):

a) 230V/50Hz – z distribuční sítě
b) fotovoltaický panel – 12V DC/17Wp – nezávislý zdroj
c) fotovoltaický panel – 12V DC/34Wp – nezávislý zdroj

Varianty nasávání ohřívaného vzduchu (dle způsobu použití kolektoru):

a) z venkovního prostředí
b) z místnosti

Výkon (otevřený systém):

dT = 55oC; průtok 48,6 m3/h; intenzita slunečního záření G = 760 W/m2
dT = 15oC; průtok 147 m3/h; intenzita slunečního záření G = 875 W/m2

Doporučeno pro místnost o půdorysu: 25 – 40 m2

Cena 15.670,-Kč s DPH Výrobek dodává firma:Solar Economic s.r.o.
Detail výrobku »»
VLASTNOSTI - VZ12 – vakuový trubicový teplovzdušný (vzduchový) kolektor Ohřívané medium: vzduch Způsob...
Cena 15.670,-Kč s DPH
Detail výrobku »»
 
{caption}