Naše další projekty

EnviWeb.cz
ZmapujTo.cz - mapování černých skládek
Ekologove.cz
EnviMarket.cz
stat
Přeskočit navigaci

Nabídka výrobků v kategorii Zateplení
Položek celkem: 8

Fasádní cihla Lifebrick therm

Ilustrační obrázek

Fasádní cihla Lifebrick therm

Cihla Lifebrick therm

- tepelně-izolační fasádní cihla z přírodních materiálů (perlit-betonu)

- základem je hydrofobizovaný perlit, který neváže vodu a působí jako tepelný izolant

- vhodná pro řešení difúzně otevřené, tepelně-izolační fasády

- montáž probíhá suchou cestou bez lepení, realizace je možná celoročně

- 100 % ekologický a recyklovatelný materiál

- dodání a montáž přímo od výrobce

Cena na dotaz Výrobek dodává firma:LIFEBRICK s.r.o.
Detail výrobku »»
Cihla Lifebrick therm - tepelně-izolační fasádní cihla z přírodních materiálů (perlit-betonu) - základem je hydro...
Cena na dotaz
Detail výrobku »»

Helphaus.cz

Ilustrační obrázek

Helphaus.cz

 Odbourání toxicity prostředí v domácnostech. Vyhodnocení, sanační opatření, aplikace, větrání, vytápění realizace staveb s inverzním zateplením, oprava budov,  

Ceny od 1.815,-Kč s DPH Výrobek dodává firma:nano-gel s.r.o.
Detail výrobku »»
 Odbourání toxicity prostředí v domácnostech. Vyhodnocení, sanační opatření, aplikace, větrání, vytápění realizace ...
Ceny od 1.815,-Kč s DPH
Detail výrobku »»

Měkká difuzně otevřená pěnová izolace

Ilustrační obrázek

Měkká difuzně otevřená pěnová izolace

 Pěnová izolace zabraňuje proudění vzduchu a to díky tomu že dokáže vyplnit a izolovat i ty nejmenší spáry a komplikované stavební detaily.

Aplikuje se nástřikem , po kterém dochází k expanzi pěny (až 150ti násobně) a tím vyplní i nejmenší škvíry, skuliny a komplikované stavební detaily. S klasickým izolantem (např. minerální vata) tohoto stavu nejste schopni docílit.Polyuretanová pěna je v současnosti  nejmodernějším a nejefektivnějším zateplovacím systémem. Svým složením, vlastnostmi, snadnou a rychlou aplikací představuje pro majitele nemovitostí  z hlediska návratnosti nejlepší volbu 

Ceny od 420,-Kč s DPH Výrobek dodává firma:Izolmaster s.r.o.
Detail výrobku »»
 Pěnová izolace zabraňuje proudění vzduchu a to díky tomu že dokáže vyplnit a izolovat i ty nejmenší spáry a kompli...
Ceny od 420,-Kč s DPH
Detail výrobku »»

Revitalizace budov a bytů

Ilustrační obrázek

Revitalizace budov a bytů

Pro společenství vlastníků organizace i jednotlivce

Opravou bytového domu vám zhodnotíme jednotlivé byty o více než 20%. Provádíme návrh, projektování, stavební řízení, smlouvy, výběrová řízení, stavební dozor, úvěry a dotace

Ceny od 5.000,-Kč s DPH Výrobek dodává firma:nano-gel s.r.o.
Detail výrobku »»
Pro společenství vlastníků organizace i jednotlivce Opravou bytového domu vám zhodnotíme jednotlivé byty o ví...
Ceny od 5.000,-Kč s DPH
Detail výrobku »»

Termovize - termokamera

Ilustrační obrázek

Termovize - termokamera

Měření termovizí - termokamerou ve stavebnictví, průmyslu a elektro:

- měření tepelných úniků a mostů

- kontrola zateplení

- vyhledávání nadměrného zahřívání rotačních zařízení (motory, čerpadla, hřídele, ložiska, pásy , .........

- a mnoho dalších možností využití

Cena na dotaz Výrobek dodává firma:Ing. Petr Hudec - Pro-pasiv
Detail výrobku »»
Měření termovizí - termokamerou ve stavebnictví, průmyslu a elektro: - měření tepelných úniků a mostů - kontrola zate...
Cena na dotaz
Detail výrobku »»

Tvrdá hydroizolační pěnová izolace

Ilustrační obrázek

Tvrdá hydroizolační pěnová izolace

 Tvrdá pěnová izolace představuje jednolitou izolační hmotu, která tvoří kompaktní celek. Vyplní veškeré spáry a stavební detaily. Vzhledem k uzavřenosti buněk slouží zároveň jako hydroizolace a zabraňuje průniku vody.

Hustota tvrdých pěn je několikanásobně větší než u měkkých pěn => zlepšení stability a zpevnění stavební konstrukce.

Ceny od 445,-Kč s DPH Výrobek dodává firma:Izolmaster s.r.o.
Detail výrobku »»
 Tvrdá pěnová izolace představuje jednolitou izolační hmotu, která tvoří kompaktní celek. Vyplní veškeré spáry a st...
Ceny od 445,-Kč s DPH
Detail výrobku »»

Www.ajtatherm.cz

Ilustrační obrázek

Www.ajtatherm.cz

 

ajtatherm funguje na jiném principu než klasické tepelně izolační materiály.                      Princip spočívá v odrážení a omezení prostupu tepelné energie,která je přenášena zářením.Zářením je přenášeno 50-90% procent tepelné energie.Pomocí ajtathermu zadržíte teplo uvnitř prostor a tím uspoříte značné náklady na vytápění. K tomuto účelu byla vyvinuta termoizolační stěrka ajtatherm, která odráží tepelné záření zpět do místnosti a snižuje ztráty tepla prostupem.Po nanesení minimální tloušťky (0,5 - 1 mm) ajtathermu interiér na vnitřní povrch prostor tato vrstva odrazí značné množství vyzářeného tepla zpět do interiéru a omezí jeho nežádoucí prostup do vnějšího prostoru.Tím způsobí rychlé zvýšení teploty v prostorech ošetřených ajtathermem.Funguje to i obráceně.Vnitřní prostor je obdobně chráněn před nežádoucím přehříváním z venkovního prostoru.

 

Termoizolační stěrku ajtatherm je možno    nanášet na interiérové plochy, jako jsou vápenocementové omítky, beton, sádrové omítky, sádrokarton, prefabrikované panely, dřevo a jeho vedlejší produkty, kovové povrchy, sklo a mnoho dalších, všude tam, kde je potřeba dosáhnout zateplení a není možné nebo vhodné použít jiné materiály a aplikační postupy

ajtatherm je ideálním materiálem pro vnitřní zateplení stěn ve stavebnictví, zvláště panelových domů, promrzajících štítových stěn, tepelných mostů, částí stěn za topnými tělesy, kde vlivem kondenzace vodních par dochází k tvorbě plísní a pro všechny nedostatečně tepelně izolované objekty, kde chceme dosáhnout tepelné pohody v místnosti vlivem zvýšení povrchové teploty stěny a ovlivnit úspory energie v kombinaci s řízenou termoregulací topných systémů.

ajtatherm nabízí zefektivnění systému vytápění a velké úspory energie zejména v periodicky či krátkodobě vytápěných objektech, jako jsou chaty, chalupy, kanceláře, restaurační zařízení (zde oceníte též nižší náchylnost k nežádoucím barevným změnám povrchu stěn vlivem působení nikotinu – důvodem je použití inertního plniva), hotely, nemocnice, úřady a také byty, kde po dobu nepřítomnosti osob, nebo nevyužívání prostoru, lze výrazně snížit teplotu vzduchu, ale ve velice krátké době zmíněnou teplotu zvýšit bez rizika, že v prvních okamžicích zbytečně vyhříváme stěny a teprve potom stabilizujeme teplotu v místnosti.

ajtatherm je vynikajícím materiálem pro dosažení protikondenzačního efektu. Výskyt studených míst na vnitřní stěně, zejména v rozích, může způsobit kondenzaci pokojové vlhkosti a následnou tvorbu plísní. Smyslem použití ajtathermu je výrazně zmenšit náchylnost k vytváření kondenzace vlivem přítomnosti mikroskopických vzduchových prostorů v natřeném povrchu a tím snížit možnost tvorby plísní. Tato vlastnost předurčuje ajtatherm pro použití ve všech místnostech s vysokou vlhkostí a slabou ventilací: v koupelnách, kuchyních, na plovárnách, ve spížích, v závodech na průmyslové zpracování potravin atd. Mezi další výhody patří teplo stěn na dotyk, dokonalá prodyšnost aplikovaného materiálu, zlepšení akustiky.

ajtatherm lze nanášet na upravené plochy stěrkou, nátěrem nebo stříkáním. Hmota je dobře roztíratelná, má vysokou přilnavost a je možno ji po vytvrdnutí mechanicky upravovat – brousit. Hmotu lze tónovat do jakéhokoli barevného odstínu.

ajtatherm nachází uplatnění nejen ve stavebnictví, ale také v mnoha jiných oblastech průmyslu např. v klimatizační technice, chladírenství, chemickém průmyslu a všude tam, kde je potřeba aplikace izolační vrstvy s cílem rozdělit nebo uchovat tepelnou energii.

Technický list – ajtatherm
CHARAKTERISTIKA VÝROBKU:
Pastovitá hmota husté konzistence určená k nanášení na savé a nesavé podklady v tenkých vrstvách o tl. cca. 0,2 - 1,1 mm.
Aplikovaný výrobek snese teplotu + 150 °C až –40 °C beze ztrát deklarovaných vlastností.
SLOŽENÍ:
Vysoce kvalitní vodní disperze PVAc, termoaktivní plnivo, aditiva.
ŘEDĚNÍ:
Produkt je ředitelný vodou, v dodávaném stavu je vhodný pro stěrkování.(dle potřeby je možno doředit cca 5% vody)  
 
Namícháním 4 dílů hmoty na 1 díl vody - vhodné pro stříkání.
Namícháním 3 dílů hmoty na 1 díl vody - vhodné pro natírání (váleček).
Hmotu je možno tónovat do jakéhokoli odstínu přidáním vodou ředitelných tónovacích barev max. však do 10 % hmotnosti.
Preferovaným způsobem aplikace je stěrkování.Nástřik (ředění v poměru 4 díly hmoty na jeden díl vody) provádíme stříkací pistolí (průměr trysky 3-4 mm). Nutné je používat jmenovitý provozní přetlak stříkací pistole o hodnotě 5 bar (Atm) – (údaj na manometru). Vyšší hodnota by mohla způsobit poškození struktury použitého plniva a ztrátu deklarovaných vlastností.
Opatrnost je nutná též při rozmíchávání hmoty, rozmícháváme při malých otáčkách!!Veškeré nářadí a pomůcky,keré přijdou při aplikaci k přímému styku s hmotou musí být z nekorodujících materiálů(nerez,plast ap)
DOBA SCHNUTÍ:
Doba schnutí je různá v závislosti na teplotě, vlhkosti vzduchu a savosti podkladu. Orientační d
oba schnutí vrstvy o tl. 0,2 mm při 20°C je 1-2 hodiny,úplné vyschnutí aplikované vrstvy 1,1 mm je min 12 hodin.Při aplikaci a schnutí nesmí teplota klesnout pod 10°C.
SPOTŘEBA:
V závislosti na dokonalosti připraveného podkladu. Nástřik a nátěr (tl. 0,2-0,5 mm) - 1 litr hmoty na cca 2 – 5 m2 (počítáno v 1 aplikační vrstvě), stěrka (tl. 1 mm) – 1 litr na 1 m2.Doporučená vrstva aplikace 1,1 mm - 1 litr hmoty na cca 4,5 m2
BALENÍ:
Plastikové kbelíky o objemu 1l,5l a 30l.
SKLADOVÁNÍ:
Produkt musí být skladován v původních dobře uzavřených obalech při minimální teplotě + 5°C. Doba skladování 12 měsíců ode dne výroby.
ČIŠTĚNÍ POUŽITÝCH NÁSTROJŮ:
Po ukončení práce je nutno nástroj ihned umýt vodou.
UPOZORNĚNÍ:
Při práci udržovat maximální čistotu nářadí. Po případném broušení povrchu z něho dokonale odstraňte prach. Při aplikaci stříkáním a při broušení používejte ochranou protiprachovou masku (např. 3M respirátor, typ 8812 + ochranné brýle ).Výrobek má nižší krycí schopnost, z tohoto důvodu doporučujeme problémové povrchy (výrazné barvy, skvrny, atd.) před jeho aplikací „podetřít“ na požadovaný finální odstín! Výrobek je zdravotně nezávadný.

 

 

Cena na dotaz Výrobek dodává firma:aaazz AJTA s.r.o.
Detail výrobku »»
  ajtatherm funguje na jiném principu než klasické tepelně izolační materiály.   ...
Cena na dotaz
Ekologicky šetrný výrobek
Detail výrobku »»

Zdravé bydlení

Ilustrační obrázek

Zdravé bydlení

 helphaus.cz

Proto že stačí zavolat a nemusíte se o nic starat. Postavíte, nebo opravíte si dům tím nejlevnějším způsobem a ještě Vám zařídíme všechny záležitosti od financování přes projekty - povolení - realizaci - až po pojištění - www.helphaus.cz je váš pomocník
VSTUPTE
Vše pod jednou střechou. Stavební inženýring, stavební poradenství, posuzování staveb, údržba nemovitostí, správa realizací, zdravé bydlení 

Ceny od 4.800,-Kč s DPH Výrobek dodává firma:nano-gel s.r.o.
Detail výrobku »»
 helphaus.cz Proto že stačí zavolat a nemusíte se o nic starat. Postavíte, nebo opravíte si dům tím nejlevnějším z...
Ceny od 4.800,-Kč s DPH
Detail výrobku »»
 
{caption}