Naše další projekty

EnviWeb.cz
ZmapujTo.cz - mapování černých skládek
Ekologove.cz
EnviMarket.cz
stat
Přeskočit navigaci

Nabídka výrobků v kategorii Plíny
Položek celkem: 7

Jednorázové ekologické plenky Moltex

Ilustrační obrázek

Jednorázové ekologické plenky Moltex

Plenky Moltex Öko jsou jediné plenky vyráběné s použitím nebělené celulózy, životní prostředí je tak šetřeno již při samotné výrobě plenek.

Ceny od 385,-Kč s DPH Výrobek dodává firma:AGIA.cz
Detail výrobku »»
Plenky Moltex Öko jsou jediné plenky vyráběné s použitím nebělené celulózy, životní prostředí je tak šetřeno již při sam...
Ceny od 385,-Kč s DPH
Detail výrobku »»

Libštátské čtvercové látkové pleny 70x70 cm s potiskem

Ilustrační obrázek

Libštátské čtvercové látkové pleny 70x70 cm s potiskem

V balení 5 ks.

Plenky jsou vyrobeny ze 100% bavlny a díky použití technologie tkaní v dutinné vazbě je zaručena zvýšená savost, měkkost. Pleny jsou tak příjemnější na dotyk a opticky plnější (plenka je vlastně dvouvrstvá). Další nepostradatelnou výhodou jsou 2 vytkávané pevné kraje které aktivně zamezují tvarovým změnám po praní a zaručují zvýšenou mechanickou odolnost celé plenky při používání. Odolnost vůči sterilizaci vyvářkou nebo žehlením je samozřejmostí. Při správném ošetřování si zachovávají svůj tvar a nezaměnitelnou vysokou bělost

Díky shora uvedeným vlastnostem s přehledem splňují veškeré požadavky na údržbu a hygienickou nezávadnost stanovenou vyhláškou č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do tří let. Nezpůsobují alergické reakce a podporují zdravý vývoj kyčlí.

Celé generace miminek měly možnost poznat kvalitu "Libštátských plen".

Gramáž : 120 g/m2,  balení : 5 Ks

 

Ceny od 239,-Kč s DPH Výrobek dodává firma:Obchod pro rodinu
Detail výrobku »»
V balení 5 ks. Plenky jsou vyrobeny ze 100% bavlny a díky použití technologie tkaní v dutinné vazbě je zaručena zvýš...
Ceny od 239,-Kč s DPH
Detail výrobku »»

Plenky Bamboozle

Ilustrační obrázek

Plenky Bamboozle

Pohodlná, jemná a štíhlá plenka z bambusového froté - bambusové vlákno je schopno absorbovat až o 60% více, než bavlněné - bambus je přátelský materiál k přírodě i k pokožce - je pěstovnán bez použití pesticidů a hnojiv.

Ceny od 330,-Kč s DPH Výrobek dodává firma:AGIA.cz
Detail výrobku »»
Pohodlná, jemná a štíhlá plenka z bambusového froté - bambusové vlákno je schopno absorbovat až o 60% více, než bavlněné...
Ceny od 330,-Kč s DPH
Detail výrobku »»

Plenky Popolini

Ilustrační obrázek

Plenky Popolini

Protože jsou tyto plenky z vysoce kvalitních materiálů, lze je prát až 200x. Jsou vyrobeny z elastického žerzejového froté

Ceny od 242,-Kč s DPH Výrobek dodává firma:AGIA.cz
Detail výrobku »»
Protože jsou tyto plenky z vysoce kvalitních materiálů, lze je prát až 200x. Jsou vyrobeny z elastického žerzejového fro...
Ceny od 242,-Kč s DPH
Detail výrobku »»

Plenky Tots

Ilustrační obrázek

Plenky Tots

Pratelná kalhotková plena z bavlněného froté (min. 90% bavlna, max. 10% polyester). Jednoduché použití, velmi absorbční a měkké.

Ceny od 255,-Kč s DPH Výrobek dodává firma:AGIA.cz
Detail výrobku »»
Pratelná kalhotková plena z bavlněného froté (min. 90% bavlna, max. 10% polyester). Jednoduché použití, velmi absorbční ...
Ceny od 255,-Kč s DPH
Detail výrobku »»

Pleny Imse

Ilustrační obrázek

Pleny Imse

Pratelná kalhotková plena včetně svrchních kalhotek na suché zipy.

Ceny od 253,-Kč s DPH Výrobek dodává firma:AGIA.cz
Detail výrobku »»
Pratelná kalhotková plena včetně svrchních kalhotek na suché zipy....
Ceny od 253,-Kč s DPH
Detail výrobku »»

Pleny/Pop in Bamboo - Od narození po nočník

Ilustrační obrázek

Pleny/Pop in Bamboo - Od narození po nočník

Multipack obsahuje 20 ks plen, 6 ks vkládacích nočních plen, 2x pytlík na špinavé pleny (pro 5 ks), 200 ks separačních plen. Balení obsahuje od každé barvy čtyři pleny - MIX.

 

Vnější vrstva je 100% broušený polyester s pulvrstvou, která je uvnitř. Sací vrstva a vkládací plena - 70% bambusová viskóza a 30% bavlna.

 

Pro noční přebalování použijte Pop in noční sací plenu, kterou vepnete do pleny. 5 neutrálních barev pro chlapečky i holčičky /pistaciová (pistacio), žlutohnědá (custard), žlutá (yellow), bílá (coconut), modrá (duckegg)/.

Doporučená teplota praní : 60°C.

Tipy pro snadné a rychlé přebalování:

Pleny pro každé praní  a sušení rozepněte - pro úsporu času postačí odepnout pouze patentky  vepředu - plena se vám rozdělí na jeden dlouhý kus. Vnější vrstvu nikdy nesušte v sušičce ani v blízkosti tepelného zdroje ( např. radiátoru). Použití separačních plen Vám usnadní praní plen.

Doporučený počet plen Pop In je 20 ks + 6ks  Pop in noční sací plena  (2 balení Multipack obsahují 20 plen, 6 ks Pop in noční plena+2 pytlíky na pleny + 2 balení separačních plen).

 

2 balení Multipack pop in Vám vystačí po celé plenkové období dítěte.

S balením Od narození po nočník ušetříte 1400,- Kč oproti nákupu jednotlivých plen.

 

Plenkový systém  POP IN to je vše, co potřebujeme pro každodenní přebalování. Je jednoduchý, přizpůsobivý, dobře saje a plenka je štíhlá.

 

 

Jedna velikost od narození po nočník - důmyslně řešené patentky a pružný pas umožňují přizpůsobení od 3-15 kg. Plena se skládá ze tří vrstev - vnější nepropustná vrstva - vnitřní sací vrstva a extra sací plena - to vše sepnuto pomocí patentek. Speciálně upravený vnější povrchový materiál je příjemný na dotek, prodyšný  a voděodolný. Plena se zapíná na suchý zip - zmenšování na délku probíhá pomocí patentek. Dvě řady gumiček v okolí nožiček zabraňují protékání a dokonale utěsní plenu.

 

 

Ceny od 8.450,-Kč s DPH Výrobek dodává firma:Obchod pro rodinu
Detail výrobku »»
Multipack obsahuje 20 ks plen, 6 ks vkládacích nočních plen, 2x pytlík na špinavé pleny (pro 5 ks), 200 k...
Ceny od 8.450,-Kč s DPH
Detail výrobku »»
 
{caption}