Naše další projekty

EnviWeb.cz
ZmapujTo.cz - mapování černých skládek
Ekologove.cz
EnviMarket.cz
stat
Přeskočit navigaci

Informace o projektu EnviMarket

EnviMarket vznikl jako logické rozšíření a nadstavba odborného
portálu pro životní prostředí www.Enviweb.cz. Po šesti letech
jeho provozu jsme cítili potřebu vytvoření ucelené nabídky
environmentálních výrobků a služeb na jednom místě,
neboť takováto služba u nás doposud neexistovala.

Projekt byl zprovozněn dne 7.1.2008 a k tomuto datu již obsahoval 273 výrobků od 83 firem a v katalogu služeb bylo zaregistrováno 2199 firem (převzatých z původního adresáře firem na Enviwebu). EnviMarket jsme umístili na samostatnou doménu, nicméně bude využívat v plné míře odborného (více než 6000 odborných článků), návštěvnického (průměrně přes 2000 návštěvníků denně) i marketingového (propagace na partnerských odborných akcích, v partnerských časopisech) zázemí Enviwebu.

Na EnviMarketu naleznete zboží a výrobky týkající-se životního prostředí v nejširším slova smylu - od úsporných zářivek, certifikovaných ekologicky šetrných výrobků, přes biopotraviny a fair-trade výrobky až po technologické celky pro průmyslové využití...

Firmám vyrábějícím/prodávajícím výrobky pro životní prostředí nabízí EnviMarket zviditelnění a propagaci jejich zboží v několika úrovních. Jak možnost základní registrace zdarma, tak komplexní reklamní služby včetně propagace na EnviWebu.

Návštěvníkům hledajícím zboží a služby přináší EnviMarket přehlednou strukturu (samozřejmě též full-text) pro vyhledávání, možnost porovnání cen, propojení na odborné články na EnviWebu s danou tematikou, odkaz na e-shop výrobce/prodejce, kde je možno vyhlédnuté zboží zakoupit.

Jako autoři jsme se snažili vytvořit EnviMarket uživatelsky co nejpřívětivější, nicméně jako nový projekt bude nadále vylepšován a rozvíjen i na základě Vašich podnětů.


Na spolupráci se těší autorský tým.

 
{caption}