Naše další projekty

EnviWeb.cz
ZmapujTo.cz - mapování černých skládek
Ekologove.cz
EnviMarket.cz
stat
Přeskočit navigaci

Podrobné informace o výrobku

Citrusovač Catler CS 8010

Ilustrační obrázek

Popis:
Barva: nerez
Způsob odšťavňování: otočný hrot
Výkon: 100-110 W
Snadnost odšťavňování: 5/5
Snadnost čištění: 5/5
Hmotnost: 8 kg
Rozměry: 435 x 180 x 210 mm
Záruční doba: 2 roky

Catler je luxusní značka, která přichází nově na český trh a navazuje na výrobkovou řadu značky Breville. Jedná se o vysoce profesionální produkty, nabízející svým zákazníkům nejvyšší kvalitu. Catller Vás okouzlí nejen dokonalým zpracováním a precizností ale především dlouhodobou funkčností a spolehlivostí.

Catler CP 8010 je profesionální citrusovavač, který je vhodný především pro domácnosti. Tento nádherný přístroj je vyroben z leštěné ušlechtilé nerezi. Kromě krásného designu jistě oceníte jednoduchou obsluhu a velice tichý chod.

Při odšťavňování nemusíte přitlačovat citrusy ručně, ale pomocí chromového ramene. Rozpůlené citrusy se narazí na otočný hrot, který stiskem ramene začne automaticky rotovat - dokud citrus plně neodšťavní. Otočný hrot je konstruován tak, aby maximálně odšťavnil malé limety i velké grapefruity.

Catler CP 8010 je standartně dodáván se dvěma druhy záchytných sít (s podélnými otvory a děrované). Velký důraz byl kladen na konstrukci přítlačného ramene, které má speciální patentovaný ohyb se zdvižnou pružinou. Díky tomuto samozdvižnému systému má obslucha vždy volné ruce a práce s citrusovačem probíhá mnohem rychleji. Kromě šikovného ramene byl přístroj vybaven pohyblivým zobáčkem výpusti drtě, který Vám zaručí vždy čistou pracovní plochu.

Díky nádhernému designu a tichému chodu motoru se Catler CP 8010 brzy stane nejoblíbenějším přístrojem ve vaší kuchyni, nebo v restauraci či baru dokonalým odšťavňovačem, který denně vyrábí litry čerstvé pomerančové šťávy.

Cena: od 6 690 Kč s DPH 21%
Dodává firma: Libor Havlík
Libor Havlík
Detail firmy»»
Web, objednávka: Objednat na www.bio-eko-logicky.cz
Citrusovač Catler CS 8010Objednat

Budete přesměrováni na stránky výrobce.
Stránka obsahuje informace o dalších výrobcích od této firmy,
a také možnost provést objednávku.
Kontakt: 
e-mail:     obchod@bio-eko-logicky.cz
telefon: 777340111
kontaktní osoba: Urbánek Jan
Nabízen v kategorii:  Vzdělání
 Zdraví
 
{caption}